Archiv | Designový nábytek RSS feed pro tuto sekci

Ottoboni Apartment

Ottoboni Apartment

Jednoduše, ale i tak zajímavě a nápaditě zařízený interiér apartmánu v Miláně. Určitě zaujme to, že veškerý nábytek byl vyroben ručně.

Dětský nábytek od BM

Dětský nábytek od BM

Španělská společnost BM vyrábí zajímavý a designově velice atraktivní nábytek pro děti. Moderní, nadčasový čistý design lze zakomponovat do každého dětského pokoje. BM nabízí i mnoho barevných variant. Můžete tak kombinovat kusy nábytku v závislosti na velikosti místnosti a dítěte. Nebude tak problém zařídit dětský pokoj jak pro batole, tak i pro středoškoláka. A navíc […]

Roca W+W

Roca W+W

W+W (Washbasin + Watercloset) od Roca, to je inovace, technologie, design a udržitelnost v jediném řešení. Jemné tvary a inovační technologie se konečně snoubí ve prospěch udržitelného rozvoje. Výrobek W+W od Roca je souhrnem prvků nezbytných k šetření vodou a prostorem. Je tomu tak proto, že jeho renovující systém filtruje vodu z umyvadla do cisterny toalety […]

Extravagantní křeslo Paszcza od Wamhome

Extravagantní křeslo Paszcza od Wamhome

Mladé polské interiérové studio navrhuje zajímavé, moderní a nadčasové interiéry. Ale nejen to. Má i vlastní produkci neméně zajímavého nábytku, který je určený hlavně pro moderní interiéry. Důkazem toho je opravdu originální a extravagantní křeslo Paszcza (v překladu „ústa“).

Rocker G – géčkové houpací křeslo

Rocker G – géčkové houpací křeslo

Ne ne, tohle není houpací křeslo z dílny strejce Google. Tomuto skvostu darovali tvar v podobě písmene G v Estonsku ve firmě Radis. Jednoduchost, ladné křivky a použitý materiál dodávají křeslu elegantnost. Designér Raul Abner použil k výrobě 40mm širokou překližku. A aby bylo křeslo opravdu pohodlné, použil na sedací část kvalitní textilie.

Palandy – 30 tipů do dětského pokoje

Palandy – 30 tipů do dětského pokoje

Najít v dnešní době zajímavou a pro děti atraktivní palandu je celkem složité. Každý rodič by svým ratolestem dopřál něco neobyčejného, ale jak se v té spoustě pelíšků vyznat? Možná právě následujících tipů vám pomůže při výběru.

20 let designu pro život

20 let designu pro život

Firma Nábytek Říha letos na jaře slaví 20 let od svého vzniku. Její filozofií je „Design pro život“.

BoConcept – dánský design, který nenudí

BoConcept – dánský design, který nenudí

Nová kolekce nábytku a doplňků pro sezonu 2011 právě dorazila do prodejen a studií BoConcept po celém světě.

Křeslo Barcelona – Ludwig Mies van der Rohe

Prvotřídní design, kvalita, nápad a zajímavý příběh, to je legendární křeslo Barcelona od designéra Mies van der Rohe.

Skandinávský design od Softline

Skandinávský design od Softline

Softline – ikona skandinávského designu – je dánský výrobce kvalitního moderního nábytku, který si zakládá na designu, funkci a kvalitě zpracování.

1. stránka z celkem 212