Archiv | Svítidla RSS feed pro tuto sekci

Něžný obr od AXO – Bell Lamp

Něžný obr od AXO – Bell Lamp

Bell Lamp od italské firmy AXO  je navržena pro větší interiéry s vyšším stropem. Navzdory tomu, že světlo samo o sobě působí mohutně a velkoryse je síla osvětlení příjemně nízká a světlo působí překvapivě teple a jemně. Konstrukce je kovová, která je pokryta tkaninou.

Levitující lampa od Angel Jansen

Levitující lampa od Angel Jansen

Angela Jensen navrhla lampu, která evokuje vzpomínky na staré lampy z našeho dětství. Ale když se podíváte blíže a uvidíte plovoucí část, zjistíte, že lampu nám Angela přinesla spíše z budoucnosti. Spodní část lampy je vyrobena ze dřeva a dostala černý povrch s vysokým leskem. Kuželovitý tvar stínidla se vyrábí z matně černé tkaniny. Vnitřní strana je perleťově bílá. […]

Hravé osvětlení nejen do dětského pokoje

Hravé osvětlení nejen do dětského pokoje

Vzpomenete si, kdy jste si naposledy hráli s balónky? Už je to hodně dávno? S těmito balonky od Estiluz si není radno pohrávat, i když k tomu přímo vybízejí. Ale možná právě při pohledu na ně se vám pokaždé vybaví krásné okamžiky z dětství.

Ecran – novinka od firmy Luceplan

Ecran – novinka od firmy Luceplan

Ecran – nástěnné svítidlo elipsovitého tvaru, které integruje duální světelné efekty přímého a nepřímého osvětlení rozptýleného prostřednictvím energeticky úsporného halogenu.