For Interior 2010

Horké novinky z oblasti designu, interiérů a nábytku představí veletrh FOR INTERIOR. Milovníky designu, stylového interiéru a kvalitního nábytku jistě nenechá v klidu zmínka o konání veletrhu FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 7. – 10. října 2010 v Pražském výstavním areálu Letňany. Novinky a trendy z oblasti interiérového designu a nábytku zde bude prezentovat řada předních českých firem i významných dovozců. Díky ojedinělému zaměření veletrhu, bohatému doprovodnému programu a sladění se souběžně probíhajícími veletrhy FOR DECOR a FOR PRESENT vzniká prestižní veletrh, který si nesmíte nechat ujít.

V rámci veletrhu se představí řada významných českých výrobců nábytku, kteří dokazují, že český nábytek je stále zárukou vysoké kvality. Na veletrhu se na 100 metrové expozici představí například firma JITONA Design Collection. Kolekce českého designového nábytku a koncept bydlení pro všechny s mladým životním stylem, zaznamenal velký úspěch i v zahraničí. Ojedinělé kolekce nábytku Jitona vznikají ve spolupráci s předními designéry a přináší chytrá řešení i záruku kvality.

Tradiční kvalitní masivní nábytek, ložnice, ale i sedací a úložné soupravy představí firma Jelínek – výroba nábytku. Masivní kvalitní nábytek je mezi veřejností ceňen a pokud se spojí s kvalitním designem a vysokou kvalitou provedení, skvěle obstojí v konkurenci dalších výrobců.

Na kvalitu a dobré řemeslné zvládnutí sází i česká společnost Bukotec, která bude po delší době opět vystavovat na veletrhu v Praze.  V nabídce najdete jak modely tradiční a klasické, tak i módní design.

Designovou lahůdkou bude expozice firmy Böhm, která se bude prezentovat na 300 m2. Společnost má sice svoje kořeny v Německu, ale v loňském roce se však stala již ryze českou firmou. Při výrobě nábytku sází na tři základní atributy – kvalitu, účelnost a eleganci.

Na vlastní design a spolupráci s architekty sází také firma Star-interier. Zákazníkovi nabízí zakázkovou výrobu dětského a studentského nábytku, kuchyní, jídelen, ložnic, obývacích pokojů, šaten i solitéru. Náročným zákazníkům nabízí i individuální realizaci interiéru domu či bytu.

Poprvé se na veletrhu v Čechách představí firma Domestav, dobře známá na českém i zahraničním trhu. Domestav se specializuje na dětské pokoje a ložnice. Vyrábí nábytek ze smrkového, bukového a dubového masivu. Nově nabízí také službu bytového architekta a realizaci interiéru – 3D návrhy a vizualizace.

Prezentovat se bude také společnost JECH, která na 316 m2 přestaví novou kolekci designového nábytku. Stánek, navržený kreativním designérem, by jistě uspěl i v konkurenci milánského designového veletrhu nábytku.

Chybět nebude ani tradiční výrobce čalouněných sedacích souprav v kombinaci s bukovým masivem – společnost PF nábytek.

Zakázkovou výrobu nábytku a vnitřního vybavení interiéru nabídne také firma D.Z.P. Praha s.r.o., která je známa svou kvalitní truhlářskou a čalounickou prací. Nábytek i čalounění nabízí nejen pro veřejné, společenské a obchodní interiéry, ale i pro domácnost.

Spokojenost návštěvníků i vystavovatelů je samozřejmostí

Nedílnou součástí veletrhu je také široký doprovodný program a soutěže o velice atraktivní ceny. Např. firma Domestav věnovala do soutěže dětský pokoj. Všem, kteří budou potřebovat poradit s uspořádáním svého bytu, navržením kuchyně nebo třeba s výběrem barev v pokojích budou zdarma radit odborníci z architektonických studií. Bude zde také probíhat populární a velmi žádané poradenství z pohledu učení FENG-SHUI. Za zmínku stojí doprovodný program Cechu čalouníku, kteří připravují ve spolupráci se Svazem na ochranu spotřebitelů konferenci s názvem „Trendy designu, kvality a materiálu nábytku, doplňků, textilií a předcházením reklamacím“.

Klíčová je pro veletrh také dobrá dopravní dostupnost nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. V Pražském veletržním areálu je připraveno 3.500 parkovacích míst pro návštěvníky, vhodné je také využití dopravy metrem „C“, jehož stanice Letňany se nachází vedle areálu. Samozřejmostí je také kvalitní technické i sociální zázemí. Zajištěn je široký výběr občerstvení. Více informací najdete na www.forinterior.cz.

Sdílejte článek na:

  Mohlo by vás zajímat

  • Tendence 2010Tendence 2010 Veletrh Tendence, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla. V sekci nábytku se představí renomovaní […]
  • FOR ARCH 2010FOR ARCH 2010 Na podzim proběhne v Praze již 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jedná se o největší stavební veletrh v Čechách s účastí zahraničních vystavovatelů. Je určen stavařům, […]
  • Pragointeriér 2011Pragointeriér 2011 Výstaviště v Praze Holešovicích bude třetí únorový týden (17. - 20. 2. 2011) hostit 24. mezinárodní veletrh Pragointerier New Design. Jde o veletrh interiérového i kancelářského nábytku, […]
  • Designblok 2010Designblok 2010 Designblok je každoroční mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu nábytku, bytových dopňků, módy a životního stylu.
  • BoConcept – dánský design, který nenudíBoConcept – dánský design, který nenudí Nová kolekce nábytku a doplňků pro sezonu 2011 právě dorazila do prodejen a studií BoConcept po celém světě.

  Přidej svůj názor...

  comments

  Tagy: , , ,

  Autor:Michal Ruš

  Fotograf, cestovatel a student interiérového návrhářství. Člověk milující architekturu, hravý a nápaditý design, zajímavé interiéry, moderní umění a černobílou fotografii. Potřebujete pomoci s návrhem interiéru? Napište mi a něco vymyslíme...

  Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!!!

  Zanechte odpověď