Skandinávský design od Softline

Softline je dánský výrobce kvalitního moderního nábytku, který si zakládá na designu, funkčnosti a kvalitě zpracování. Designový nábytek této firmy nás udivuje už více jak 30 let.  Hravý design, stálé zdokonalování se v technice a práci s materiály, udělalo z této společnosti ikonu skandinávského designu. Softline spolupracuje s předními designéry, jako je Rusk & Hertzog, Ertel & Furch, Kurt Brandt a další.

 

Softline nabízí čtyři kolekce, které mění současné globální trendy v elegantní design. Navíc Softline nenabízí jen úžasný design, který se přizpůsobí jakémukoliv stylu bydlení, ale i neuvěřitelně praktický a pohodlný sedací nábytek.

Spirit collection

Originalita a individualita jsou klíčová slova pro tuto kolekci. Pokud se chcete lišit, nebojíte se hravého designu a toužíte si vytvořit vlastní životní styl, tak právě tato kolekce je vhodná pro vás.

Spirit collection, 1-Room, 2-Heart, 3-Blast, 4-Chat sofa, (www.softline.dk)

Living collection

Tato kolekce vhodná pro mladou rodinu, která miluje vkusný a jednoduchý design inspirovaný posledními trendy. Kolekce nabízí flexibilitu a komfort. Díky této kolekci si zařídíte byt přesně tak, jak potřebujete.

Living collection, 1-Nevada, 2-Colorado, 3-Carmen, (www.softline.dk)

Active collection

Tato kolekce nabízí inovativní a praktický nábytek pro aktivní a moderní lidi, kteří si chtějí zařídit moderní domov, který bude odrážet jejich dobrý vkus a městský styl. Kolekce se dá využít při vybavení bytu, tak i pro komerční prostory.

Active collection, 1-Shine, 2-City, 3-Hugo, 4-Sleep (www.softline.dk)

Doplňky

Zkombinujete-li nábytek Softline a jejich doplňky, můžete dosáhnou zajímavých a příjemných interiérů.

Doplňky, 1-Pause, 2-Bingo, 3-Sitt outdoor (www.softline.dk)

Designéři

Busk & Hertzog, Ertel & Furch, Format, Gam plus Fratesi, Hiromichi Konno, Karim Rashid, Kurt Brandt, Michiel van der Kley, Nanna Ditzel, Pelikan Copenhagen, Philip Bro, Simon & Jahn, Stephan Heiliger, Stine Engelbrechtsen, Susanne Grønlund, Thomas Müller & Jörg Wulff, Toke Thye Olsson.

Hledáte-li příjemný design a funkčnost, zkuste si vybrat skandinávský nábytek od firmy Softline.

Výrobce: Softline
Kde koupit: Scandium

Použité fotografie a texty: Softline

 

Accessories - Trio (www.softline.dk)

Living collection - Colorado (www.softline.dk)

Spirit collection - Chat sofa (www.softline.dk)

 

 

 

Sdílejte článek na:

    Mohlo by vás zajímat

    • BoConcept – dánský design, který nenudíBoConcept – dánský design, který nenudí Nová kolekce nábytku a doplňků pro sezonu 2011 právě dorazila do prodejen a studií BoConcept po celém světě.
    • 20 let designu pro život20 let designu pro život Firma Nábytek Říha letos na jaře slaví 20 let od svého vzniku. Její filozofií je „Design pro život".
    • Ottoboni ApartmentOttoboni Apartment Jednoduše, ale i tak zajímavě a nápaditě zařízený interiér apartmánu v Miláně. Určitě zaujme to, že veškerý nábytek byl vyroben ručně.   Autor: […]
    • Podkrovní byt v rustikálním styluPodkrovní byt v rustikálním stylu Tento nádherný podkrovní byt se nachází ve španělské Barceloně. Byl navržen a realizován architekty z Vuong Interior Design v roce 2010. Nejedná se zcela o byt v rustikálním stylu. V […]
    • Kierland LoftKierland Loft Interiérová designerka Heidi Rawson navrhla tento příjemný a klidně působící, ale zároveň svěží interiér. Heidi zde vsadila na kombinaci tmavého dřeva na větších plochách a menších […]

    Přidej svůj názor...

    comments

    Tagy: , , , , , , ,

    Autor:Michal Ruš

    Fotograf, cestovatel a student interiérového návrhářství. Člověk milující architekturu, hravý a nápaditý design, zajímavé interiéry, moderní umění a černobílou fotografii. Potřebujete pomoci s návrhem interiéru? Napište mi a něco vymyslíme...

    Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!!!

    Zanechte odpověď