Spolupráce

Vaše články, projekty, tiskové zprávy, novinky a fotografie.

Uvědomujeme si, že pole internetu je v dnešní době natolik rozsáhlé, že probíhá doslova zápas o návštěvnosti těch kterých stránek. Máte-li zajímavý produkt, novinku, projekt určitě nám napište a bude-li spolupráce dávat smysl, nepochybně se domluvíme. Příspěvky, tiskové zprávy, vámi pořádané akce (výstavy, veletrhy,…) a fotografie vašich novinek můžete zasílat na náš mail (viz. níže).

Jak nás můžete stránky interiordesigner.cz podpořit?

Nejlepší propagace jsou drby. Pozitivní drby. Šířením pozitivních drbů nám velice pomůžete. Na nás je, aby bylo co drbat a aby byl důvod k pozitivnímu drbání. Pozitivní drb je nejúčinnější forma reklamy.  A největší podpora je samozřejmě ta, že se k nám budete vracet.

Výměna ikonek a odkazů.

Určitě se nebráním výměně ikonek a odkazů s tématickými weby. Textové i grafické odkazy je možné umístit ve spodní části stránek.  Máte-li o tento druh vzájemné propagace zájem, určitě se nám ozvěte na mail.

Reklama

Na internetových stránkách www.interiermag.cz je možné umístit reklamu v pravé části, případně je možné zveřejnit tématický a zajímavý PR článek. Formáty, velikosti a cena dle domluvy.  Za PR články považuji pouze ty články, který propagují určitý produkt (firmu) nebo službu. Nepočítám mezi ně například zajímavé projekty (architektura, design, interiéry), nápady, vize, zajímavosti, novinky…. U všech článků zaručuji odkaz na Vaše stránky.Pro více informací mě kontaktujte.

Kontakt.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Děkuji a přeji příjemné čtení.