Archiv | Události RSS feed pro tuto sekci

Be:šik – design, móda, šperky, zábava

Be:šik – design, móda, šperky, zábava

Be:šik je poměrně mladý projekt, který vznikl loni na jaře a hned první ročník byl úspěšný. Stejně jako loni, tak i letos můžete v pražské Botanické zahradu vidět nejen spousty zeleně a květů, ale také zajímavé produkty z domácích dílen. Hlavním cílem Be:šiku je podpora české a slovenské autorské tvorby. A tak se na vás […]

For Habitat 2012 – stovky nápadů pro bydlení

For Habitat 2012 – stovky nápadů pro bydlení

Blok jarních veletrhů pro bydlení, bytového designu, veřejné prostory a zeleň od 22. do 25. března připravila společnost ABF. V PVA EXPO Letňany pro své návštěvníky pořádnou dávku jarní inspirace.

Pragointerier 2012

Pragointerier 2012

Mezinárodní veletrh bytového designu Pragointerier 2012 je možné považovat za jednu z nejvýznamnějších akcí nábytkářského oboru v České republice. Tento veletrh se stal nedílnou součástí pracovních diářů odborníků a architektů působících v oblasti nábytkářství a zařizování interiérů.

Pragointeriér 2011

Výstaviště v Praze Holešovicích bude třetí únorový týden (17. – 20. 2. 2011) hostit 24. mezinárodní veletrh Pragointerier New Design. Jde o veletrh interiérového i kancelářského nábytku, podlahovin, osvětlení, bytových doplňků, designu, revitalizace a rekonstrukce objektů.

Designblok 2010

Designblok je každoroční mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu nábytku, bytových dopňků, módy a životního stylu.

FOR ARCH 2010

FOR ARCH 2010

Na podzim proběhne v Praze již 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jedná se o největší stavební veletrh v Čechách s účastí zahraničních vystavovatelů. Je určen stavařům, architektům, developerům i laické veřejnosti.  FOR ARCH proběhne ve dnech 21. až 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany. Téměř tisícovka vystavovatelů ze třinácti zemí a […]

For Interior 2010

For Interior 2010

Horké novinky z oblasti designu, interiérů a nábytku představí veletrh FOR INTERIOR. Milovníky designu, stylového interiéru a kvalitního nábytku jistě nenechá v klidu zmínka o konání veletrhu FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 7. – 10. října 2010 v Pražském výstavním areálu Letňany. Novinky a trendy z oblasti interiérového designu a nábytku zde bude prezentovat řada předních českých […]

Tendence 2010

Tendence 2010

Veletrh Tendence, který se již tradičně těší vysoké účasti z řad vystavovatelů i návštěvníků, má i letos svá velká lákadla.